On-line galerie

Dnes Vám přinášíme druhou část on-line galerie, která navazuje na výstavu prací našich žáků Krásy Karlovarského kraje. Tato výstava proběhla živě v jarních měsících ve foyer kina Alfa, kde byla uvedena jako součást akademie Osmička má talent. Zde převzali ocenění nejnadanější výtvarníci naší školy. V této části se představují žáci 2. stupně, konkrétně 6. – 8. ročníků. Můžete se těšit ještě na poslední část, kterou budou tvořit práce našich nejstarších žáků. Nyní již můžete obdivovat krásné vyobrazení zříceniny hradu Starý Rybník, rozhledny Hamelika, dvojí verzi zříceniny kostela svatého Mikuláše na kopci Krudum, barokní Maria Loreto ve Starém Hrozňatově, rozhledny Rusalka na Božím Daru a Hard v Sokolově, dvakrát sokolovský zámeček a nakonec nesmí chybět hrad Loket.